امروز چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
پایگاه خبری دزآوانما با شما هستیم..

رییس شورای شهر: شهروندان برای تعریض خیابان‌های پرترافیک دزفول همکاری کنند

رییس شورای اسلامی شهر دزفول تعریض خیابان‌های پرترافیک این شهر را ضرورتی فوری و قطعی دانست و گفت: همراهی شهروندان با مدیریت شهری برای تعریض خیابان‌ها و بهبود وضعیت ترافیک شهری ضروری است.
کد خبر: 704
زمان انتشار: 29 خرداد 1402 - 11:28 -
175 بازدید

محمدحسن پرآور روز یکشنبه در یکصد و هفتاد و سومین نشست رسمی‌شورای اسلامی‌شهر دزفول در صحن علنی این شورا، تعامل نزدیک میان شهرداری و شورای اسلامی شهر دزفول برای اجرایی کردن تعریض خیابان‌های طباطبایی، آفرینش و ساحلی را مورد تاکید قرار داد.

وی افزود: مجری، تامین کننده اعتبار و مصالحه کنده، شهرداری است؛ به همین دلیل اگر توانمندی شهرداری برای اجرای طرح‌ها قبل از نهایی کردن سنجیده نشود طرح‌های شورا ابتر باقی می‌مانند.

 

رییس شورای اسلامی‌ شهر دزفول تصریح کرد: تعریض خیابان طباطبایی به مرحله نهایی رسیده و چهار مالک اواخر سال گذشته برای عقب نشینی با شهرداری به توافق رسیدند ولی این طرح به دلیل تغییر شهردار مسکوت ماند که ضروری است این موضوع بار دیگر در دستور کار شهرداری دزفول قرار گیرد.

وی افزود: پول و زمین کافی برای نهایی کردن تعریض خیابان طباطبایی وجود دارد به همین دلیل تعریض این خیابان باید در اولویت قرار گیرد ضمن اینکه تعریض خیابان ساحلی و آفرینش هم باید به ترتیب در اولویت دوم و سوم باشد./ایرنا

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط: خبرنگار دزآوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *