امروز سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳
پایگاه خبری دزآوانما با شما هستیم..
رئیس شورای شهر دزفول خبر داد

تصویب لایحه بودجه ۷۰۰ میلیارد تومانی شهرداری دزفول برای سال ۱۴۰۱

رئیس شورای شهر دزفول از تصویب لایحه بودجه پیشنهادی ۷۰۰ میلیارد تومانی شهرداری دزفول برای سال ۱۴۰۱ توسط اعضای این شورا در جلسه روز پنج شنبه خبر داد.
کد خبر: 538
زمان انتشار: 13 اسفند 1400 - 22:46 -
1269 بازدید
به گزارش پایگاه خبری دزآوان محمد حسن پرآور اظهار کرد: امسال با همت شهرداری دزفول، لایحه بودجه در زمان مقرر تقدیم شورای شهر شد و اعضای شورا نیز در فرجه قانونی خود به بررسی آن پرداختند.
وی افزود: سرانجام در جلسه روز پنجشنبه، بودجه تجمیعی سال ۱۴۰۱ شهرداری دزفول به میزان ۷۰۰ میلیارد تومان در صحن رسمی شورا تصویب و به کمیته تطبیق فرمانداری ارسال شد.
رئیس شورای اسلامی شهر دزفول از شهردار و کلیه مدیران و پرسنل شهرداری دخیل در تدوین بودجه در راستای تدوین دقیق و منطبق بر قوانین و زمانبندی مناسب قدردانی و اظهار امیدواری کرد: این بودجه، برنامه‌ای راهبردی برای توسعه و پیشرفت شهری در سال آینده باشد.
علیرضا مجدی نسب، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر دزفول نیز گفت: پس از تقدیم لایحه بودجه از طرف شهرداری به شورا، اعضا به بررسی و مطالعه کلیات و جزئیات بودجه پرداختند و سپس بند به بند بودجه توسط اعضای شورا و با حضور کارشناسان و معاونین مربوطه از شهرداری، در پنج روز و دو شیفت و در مجموع بالغ بر ۱۵ ساعت جلسه، مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
وی افزود: در خصوص بعضی از بندهای مأموریت‌های ۶ گانه لایحه نیز تجدید نظرهایی صورت گرفت و در نهایت پس از اصلاحات جزئی، لایحه بودجه پیشنهادی شهرداری برای سال ۱۴۰۱ با منابع درآمدی ۷۰۰ میلیارد تومان و هزینه‌های مصرفی ۷۰۰ میلیارد تومان به تصویب اعضای شورا رسید./مهر

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط: خبرنگار دزآوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *