امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
پایگاه خبری دزآوانما با شما هستیم..

فرماندار: جوانان از ظرفیت‌های دزفول برای رشد خود استفاده کنند

فرماندار دزفول ضمن تبریک میلاد حضرت علی اکبر(ع) و هفته جوان گفت: جوانان باید از ظرفیت‌های موجود در شهرستان دزفول برای رشد خود در زمینه‌های مختلف استفاده کنند.
کد خبر: 608
زمان انتشار: 27 اسفند 1400 - 08:57 -
1171 بازدید

به گزارش دزآوان علی فرهمندپور عصر چهارشنبه در نشست کمیته جوانان زیر مجموعه کمیته فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر دزفول افزود: اگر در زندگی شهدا،  رزمندگان دفاع مقدس و پیشکسوتان دفاع مقدس کنکاش کنیم متوجه می‌شویم این افراد در دوران جوانی، فعال و پویا بودند.
وی ادامه داد: اگر از دوران جوانی به خوبی استفاده کنیم زمانی که فرصت‌ها از ما گرفته می‌شوند از اقداماتی که در گذشته انجام داده‌ایم لذت خواهیم بود.
فرماندار ویژه دزفول گفت: دزفول ظرفیت‌های فراوانی در حوزه‌های مختلف علمی، فرهنگی، رزمی، ورزشی و  هنری دارد که جوانان باید ارزش این ظرفیت‌ها را بدانند  و از آنها استفاده کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر دزفول نیز گفت: همیشه
از اعتماد به جوانان سود برده‌ایم؛ در جنگ نیز جوانان اقدامات ارزشمند زیادی انجام دادند.
محمدحسن پرآور افزود: امیدواریم جوانان به عنوان پشتوانه‌های اصلی نظام و انقلاب بتوانند آینده کشور را تضمین کنند که تاکنون نیز همینطور بوده است.

به گزارش ایرنا در این نشست، تعدادی از جوانان دزفول و عضو کمیته جوانان کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا حضور داشتند و دغدغه‌ها، انتقادات و پیشنهادات خود را درخصوص مسائل مختلف شهری با فرماندار، رئیس شورای اسلامی شهر و همچنین رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر در میان گذاشتند./ایرنا

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط: خبرنگار دزآوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *