امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳
پایگاه خبری دزآوانما با شما هستیم..

لزوم آماده سازی زیرساخت‌های دزفول برای نوروز

دبیر ستاد خدمات سفر‌های نوروزی دزفول بر آماده سازی زیرساخت‌های شهرستان برای پذیرش مهمانان نوروزی با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی تاکید کرد.
کد خبر: 501
زمان انتشار: 10 اسفند 1400 - 21:40 -
1295 بازدید

به گزارش دزاوان عباس چراغ چشم بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی برای حفظ سلامت عمومی در سفر‌های نوروزی تاکید کرد و گفت: باید دستگاه‌های اجرایی زیرساخت‌های لازم را برای تعطیلات نوروزی فراهم کنند.لزوم آماده سازی زیرساخت‌های دزفول برای نوروز

وی به برگزاری اردو‌های راهیان نور با همکاری بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و آموزش و پرورش دزفول اشاره کرد و افزود: نصب بنر‌های پیام‌های بهداشتی و توزیع تراکت در ورودی‌ها و سطح شهر الزامی است.

چراغ چشم با تاکید بر زیباسازی مبلمان شهری با کمک همه دستگاه‌های اجرایی و کمیته‌های ستاد سفر نوروزی ادامه داد: گروه‌های نظارتی ستاد باید فعال شوند و اقدامات را به صورت کارشناسی رصد و گزارش‌های لازم را برای طرح در ستاد سفر‌های نوروزی ارائه کنند.

وی با اشاره به برخوردار بودن دزفول از روستا‌های هدف گردشگری افزود: بخشداران اقدامات لازم را برای اسکان مسافران نوروزی با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در این روستا‌ها انجام می‌دهند.

به گفته دبیر ستاد سفر‌های نوروزی دزفول؛ امکانات و تجهیزات خدمات رصد می‌شوند تا در زمان لازم از آن‌ها استفاده شود.

 

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دزفول از اتحادیه‌ها و اصناف خواست با نظارت بر قیمت‌ها برای جلب رضایت مسافران نوروزی تلاش کنند./صداوسیما

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط: خبرنگار دزآوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *