امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳
پایگاه خبری دزآوانما با شما هستیم..

حضور محققان در دزفول موجب ارتقای سطح علمی و فنی کشاورزان شده است

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دزفول ضمن قدردانی از تلاش محققان و پژوهشگران کشاورزی گفت: حضور محققان و بازدید آنها از مزارع کشاورزی موجب ارتقای سطح علمی و فنی کشاورزان شده است.
کد خبر: 710
زمان انتشار: 29 خرداد 1402 - 11:45 -
1199 بازدید

بهروز قمرزاده در آیین گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی در این مرکز افزود: با تلاش همکاران درخصوص توزیع اقلام مصرفی تنظیم بازار توانستیم فشار تورم و گرانی را بر مردم شهرستان دزفول تاحدودی کاهش دهیم.

وی از تلاش همکاران در بخش تحقیقات و برگزاری هفته‌های انتقال یافته‌ها و اجرای طرح‌های تحقیقی ترویجی قدردانی کرد و ادامه داد: حضور پررنگ محققان در بازدیدهای مستمر از مزارع کشاورزی موجب ارتقای سطح علمی و فنی کشاورزان شده است.

محمد قاسمی نژاد رئیس شرکت کشت و توسعه ذرت خوزستان نیز در این آیین بخش کشاورزی را نیازمند برنامه و مدیران دارای برنامه دانست و گفت: کشاورزی ما باید چنان پیشرفت کند که علاوه بر تامین امنیت غذایی کشور به سمت صادرات محصولات و کشاورزی پیشرفته گام برداریم.

سید محمود طبیب غفاری رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی صفی آباد دزفول نیز خلاصه ای از فعالیت‌های تحقیقاتی علمی و پژوهشی مرکز ارایه کرد و افزود: مرکز صفی آباد دزفول علاوه بر پاسخگو بودن به مسائل کشاورزان و بهره برداران در امر تولید هسته‌های بذری و توسعه کشت چغندر پاییزه در استان‌های خوزستان، لرستان، ایلام و کهگیلویه و بویراحمد و افزایش عملکرد تولید محصولات کشاورزی در استان نقش موثری داشته است./ایرنا

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط: خبرنگار دزآوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *