امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
پایگاه خبری دزآوانما با شما هستیم..
نماینده دزفول در مجلس:

مراکز درمانی دزفول به بیماران ایلام، لرستان و عراق خدمات رسانی می‌کنند

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خدمات دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: بیماران زیادی از استان‌های ایلام و لرستان و همچنین کشور عراق در بیمارستان‌های دزفول درمان می‌شوند.
کد خبر: 580
زمان انتشار: 17 اسفند 1400 - 18:42 -
1731 بازدید

به گزارش دزاوان سیداحمد آوایی روز سه شنبه در آیین تکریم و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه علوم پزشکی دزفول در سالن همایش‌های این دانشگاه اظهارداشت: هیج بیمارستان دولتی، قبل و بعد از انقلاب اسلامی در دزفول ساخته نشده و همه بیمارستان‌ها خیرساز هستند.
وی افزود: خیران دزفول در زمینه مسائل آموزشی، مدرسه سازی و بیمارستان سازی فعالیت زیادی داشتند؛ اکنون نیز به حوزه‌های ورزش، میراث فرهنگی و امنیت ورود کرده‌اند که در کشور بی‌نظیر است.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: کمک‌های بی‌شائبه خیران باعث افزایش قدرت چانه زنی ما شده و دولت نیز به شهرستان کمک می‌کند.

وی با اشاره به نیاز شهرستان دزفول به دستگاه  ام آر آی افزود: درصد بالایی از تخت‌های بیمارستانی دزفول را بیماران سایر شهرها از جمله ایلام،‌لرستان و عراق اشغال می‌کنند که باعث افتخار است.

آوایی در بخش دیگری از سخنان خود زیرسوال بردن خدمات مسوولان قبلی توسط مسوولان جدید را سنتی زشت و نیازمند اصلاح دانست و گفت: هیچ کس بدون نقص نیست از این رو برای کسب نتیجه بهتر باید اقدامات قبلی به صورت تیمی و مجموعه‌ای ادامه یابند.
وی افزود: دکتر قمیشی در سخت ترین شرایط با کمترین امکانات در اوج کرونا موفق عمل کرد و فرماندار نیز در کنارش بود.
نماینده دزفول با تأکید بر لزوم استفاده حداکثری مسوولان از ظرفیت‌ها در مدت خدمت اظهارداشت: ملی کردن اعتبار احداث دانشکده پزشکی، پرستاری و پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی در لایحه ۱۴۰۰ و ملی کردن ردیف بودجه بیمارستان یازهرا در بودجه ۱۴۰۱ از جمله اقدامات انجام شده هستند.
وی ادامه داد: اخذ مجوز برای خرید و راه اندازی دستگاه پت اسکن، استقرار بالگرد برای امدادرسانی به بیماران شمال خوزستان و راه اندازی سی تی اسکن بیمارستان بزرگ دزفول از دیگر اقدامات انجام شده هستند.

به گزارش دزاوان در آیینی با حضور معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، از زحمات علی قمیشی رئیس پیشین دانشگاه علوم پزشکی دزفول قدردانی و علیرضا خسروپناه به عنوان سرپرست جدید این دانشگاه معرفی شد./ایرنا

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط: خبرنگار دزآوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *