امروز یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
پایگاه خبری دزآوانما با شما هستیم..

بهره برداری از ۲ دستگاه رادیوتراپی و ماموگرافی در بیمارستان خیریه سرطانی دزفول

طی آیینی با حضور معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، یک دستگاه رادیوتراپی و یک دستگاه ماموگرافی با صرف ۱۹۳ میلیارد ریال در بیمارستان خیریه سرطانی امام حسن مجتبی(ع) دزفول بهره برداری شد.
کد خبر: 577
زمان انتشار: 17 اسفند 1400 - 18:39 -
1385 بازدید

به گزارش دزآوان رئیس بیمارستان خیریه سرطانی امام حسن مجتبی (ع) دزفول روز سه شنبه در آیین بهره برداری از این دستگاه‌ها گفت: دستگاه رادیوتراپی الکتا ساخت انگلستان با صرف ۱۴۸ میلیارد ریال با استفاده از ارز دولتی امروز راه اندازی شد.
محمدرضا اسماعیل چگنی افزود: در حال حاضر با بهره برداری از این دستگاه، ۲ دستگاه رادیوتراپی در این بیمارستان فعال است؛ پیش از این خدمات پرتودرمانی به ۸۰ نفر ارائه می‌شد که با اضافه شدن این دستگاه اکنون می‌توان به ۱۵۰ بیمار خدمات رسانی کرد.
وی افزود: همچنین یک دستگاه ماموگرافی با صرف ۴۵ میلیارد ریال برای غربالگری بیماران سرطانی در این بیمارستان راه اندازی شد.
رئیس بیمارستان خیریه سرطانی امام حسن مجتبی(ع) دزفول بیان کرد: امروز همچنین ساخت دومین مهیمانسرای این بیمارستان توسط حاج اقبال سوری در زمینی به وسعت ۸۰۰ مترمربع کلنگ زنی شد.
وی با بیان اینکه برای ساخت این میهمانسرا حدود ۹۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است، افزود: تمام این دستگاه‌ها توسط خیران تامین شده‌اند.

کلیه خدمات در بیمارستان خیریه سرطانی امام حسن مجتبی(ع) دزفول به صورت رایگان در اختیار بیماران قرار می‌گیرد و این بیمارستان هیچ صندوقی برای دریافت هزینه ندارد./ایرنا

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط: خبرنگار دزآوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *