امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳
پایگاه خبری دزآوانما با شما هستیم..

معاون وزیر بهداشت: ۹ هزار تخت به بیمارستان‌های کشور اضافه شد

معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ۹ هزار تخت طی سه ماه اخیر بهره برداری و به بیمارستان‌های کشور اضافه شده است.
کد خبر: 574
زمان انتشار: 17 اسفند 1400 - 18:30 -
1335 بازدید

به گزارش پایگاه خبری دزاوان سعید کریمی افزود: به طور میانگین، میزان هر تخت به هزار نفر در کشور  ۱.۹ است که در تلاش هستیم این میزان را به ۲.۵ تخت برسانیم.
وی ادامه  داد: ۹ هزار تخت در سه ماه اخیر به بیمارستان‌های کشور اضافه شده که تامین آنها از قبل آغاز شده و اکنون  به مرحله بهره برداری رسیده‌اند.
معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخصوص آخرین وضعیت کرونا در کشور نیز گفت: تعداد بیماران سرپایی، بستری  و فوتی ناشی از کرونا در کشور رو به کاهش است ولی برای جلوگیری از شعله ور شدن دوباره ویروس نباید ساده انگاری کنیم.
وی با بیان اینکه برخی کشورها به علت ساده انگاری وارد پیک دوم کرونا شده‌اند از مردم خواست حتما تمام پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.
کریمی بیان کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، ۲۰۰ نفر از کادر درمان کشور شهید شدند که ضمن عرض ارادت برای خانواده‌های آنها آرزوی سلامتی می‌کنم.

معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز سه شنبه به منظور حضور در آیین تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید دانشگاه علوم پزشکی دزفول و بهره برداری و کلنگ زنی چند طرح درمانی به شهرستان دزفول سفر کرد./ایرنا

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط: خبرنگار دزآوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *