امروز چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
پایگاه خبری دزآوانما با شما هستیم..

پنج طرح بهداشتی درمانی توسط خیران دزفول در دست ساخت است

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت دزفول با بیان اینکه تاکنون ۲۴ طرح بهداشتی درمانی توسط خیران دزفول تکمیل و تحویل داده شده است، گفت: پنج طرح بهداشتی درمانی نیز توسط خیران دزفول در دست ساخت است .
کد خبر: 532
زمان انتشار: 13 اسفند 1400 - 22:40 -
1164 بازدید

به گزارش دزآوان، کاظم اردو پنجشنبه شب در جریان بازدید فرماندار ویژه دزفول از مجمع خیرین سلامت این شهرستان افزود: این طرح ها شامل مرکز جامع سلامت شعر چغامیش، پایگاه سلامت روستای سنجر، اورژانس دژپل، مرکز مهارت‌های بالینی و دانشکده پزشکی است.
وی گزارش کاملی از پروژه های احداث شده و پروژه های در دست احداث به فرماندار ارائه کرد و گفت: طی سال ۹۹،  خیرین دزفول ۱۵۰ میلیارد ریال تجهیزات و ملزومات بهداشتی درمانی و طی ۹ ماه نخست امسال  نیز  ۷۰ میلیارد ریال تجهیزات در حوزه کرونا اهدا کردند.
مدیرعامل مجمع خیرین سلامت دزفول بر ضرورت تقویت زیرساخت‌های دانشگاه برای توسعه پایدار دانشگاه علوم پزشکی تاکید کرد و گفت: این زیرساخت ها شامل تکمیل اورژانس ۱۱۵، خانه های بهداشت، مراکز جامع سلامت، مراکز بهداشتی، توسعه پردیس‌ دانشگاه، پایگاه سلامت مرکز مراقبتهای بالینی و مرکز مهارتهای بالینی است.
اردو افزود: برخی مواقع خیرین هنگام اجرای طرح ها با مسائل و مشکلاتی  روبرو می شوند که ورود فرماندار برای حل آنها ضروری است.
وی طراحی و برنامه‌ریزی جهت توسعه فرهنگ خیر و ساماندهی امورات خیریه را  ضروری دانست .
فرماندار ویژه دزفول نیز در پایان این نشست از عملکرد خیرین در احداث مراکز بهداشتی درمانی و کمک های آنها در طول دوران کرونا قدردانی کرد و نسبت به رفع موانع پیش رو  و پیشرفت پروژه های در دست احداث قول مساعد داد .
علی فرهمندپور افزود: یکی از موفقیت‌های دزفول در دوران کرونا همکاری مردم و خیرین است زیرا هر جا نیاز به کمک بوده خیرین ورود کردند  و کمبودها را جبران کردند.
وی افزود: در پیک پنجم کرونا، ۶ بخش متروکه بیمارستان بزرگ دزفول با کمک خیرین راه اندازی شد که اقدام آنها قابل تقدیر است .
اردو اظهارداشت: مجمع خیرین سلامت بازوی مردم و وزارت بهداشت و درمان و رابطه بین مردم و دانشگاه علوم پزشکی هستند و اقدامات انجام شده مرهون  خیرین شرافتمند است./ایرنا

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط: خبرنگار دزآوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *