امروز سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳
پایگاه خبری دزآوانما با شما هستیم..

بهادری جهرمی: دولت خود را متعهد به تأمین اینترنت با کیفیت و پرسرعت برای مردم می‌داند

سخنگو و رییس شورای اطلاع رسانی دولت تاکید کرد: دولت خود را متعهد به تأمین اینترنت با کیفیت و پرسرعت برای مردم می‌داند و گسترش خطوط فیبر نوری راهکاری موثر برای افزایش سرعت و رفع اختلال است.
کد خبر: 449
زمان انتشار: 3 اسفند 1400 - 22:26 -
1332 بازدید

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار حوزه دولت دزآوان، علی بهادری جهرمی در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: مصرف اینترنت همراه نسبت به سال گذشته ۴۰درصد افزایش پیدا کرده و سرعت توسعه زیرساخت‌های ارتباطی کشور متناسب با سرعت رشد مصرف کاربران نبوده است.

بهادری جهرمی افزود: دولت خود را متعهد به تأمین اینترنت با کیفیت و پرسرعت برای مردم می داند و گسترش خطوط فیبر نوری راهکاری موثر برای افزایش سرعت و رفع اختلال است.

مشکل کندی اینترنت، تامین پهنای باند نیست و تامین پهنای باند شرکت مخابرات ایران بدون مشکل در حال انجام است.

در روزهای اخیر کندی سرعت اینترنت باعث بروز گلایه‌هایی از سوی مردم شده است. بازار شایعات و اخبار غیرصحیح نیز در این رابطه داغ شده است.

یکی از این شایعات، تخصیص نیافتن پهنای باند مناسب به شرکت مخابرات است که در برخی کانال‌های خبری دست به دست می‌شود و شرکت مخابرات ایران این موضوع را تکذیب کرده است.

محمدرضا بیدخام مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه تامین پهنای باند مصرفی شرکت مخابرات ایران در وضعیت عادی قرار دارد، اعلام کرد: با بررسی های انجام شده در حال حاضر مشکلی در تأمین پهنای باند اینترنت شرکت مخابرات ایران وجود ندارد.

بیدخام ادامه داد: پهنای‌ باندی که از سمت شرکت ارتباطات زیرساخت تأمین می‌شود در شرایط عادی قرار دارد و به رغم افزایش مصرف در روزهای اخیر، با تامین پهنای باند لازم، مشکلی از این بابت برای مشترکین مشاهده نشده است.

وی اظهار داشت: کندی سرعت اینترنت در این روزها دلایل مختلفی دارد که یکی از آن‌ها افزایش مصرف اینترنت همراه به جای استفاده از اینترنت خانگی است. تامین نشدن زیرساخت‌های لازم در سال‌های گذشته یکی دیگر از این دلایل است./ایرنا

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط: خبرنگار دزآوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *