امروز چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
پایگاه خبری دزآوانما با شما هستیم..

تعداد مراکز نمونه گیری کرونا در دزفول به ۶ رسید

به منظور رفاه حال شهروندان و تسهیل در ارائه خدمات تشخیصی ویروس کرونا، ۲ مرکز نمونه گیری دیگر در دزفول فعال شد تا تعداد این مراکز در این شهر به ۶ برسد.
کد خبر: 370
زمان انتشار: 28 بهمن 1400 - 23:04 -
1114 بازدید

به گزارش بامداد پنجشنبه دزاوان به نقل از اطلاعیه روابط عمومی مرکز بهداشت دزفول، این مراکز جدید در کلینک تخصصی یا زهرا و درمانگاه امام علی (ع) مستقر هستند ضمن اینکه مرکز نمونه گیری مستقر در کلینیک تخصصی یا زهرا (س) روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ و مرکز نمونه گیری مستقر در درمانگاه امام علی(ع) روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ فعال است.

روابط عمومی مرکز بهداشت دزفول در این اطلاعیه آورده است: از دوم اسفند ماه مرکز نمونه گیری درمانگاه امام علی(ع) در شیفت صبح از ساعت هشت تا ۱۳ نیز فعال است.

به گزارش ایرنا، پیش از این چهار مرکز دیگر نمونه گیری (مراکز نمونه گیری شهید ناحی، تیپ ۲۹۲، مرکز سردشت و خیبر) در شهرستان در امر ارائه‌ خدمات تشخیصی کرونا به شهروندان فعال بودند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: بیماران مبتلا به کرونا چند روز قبل از شروع علائم نیز قابلیت انتقال ویروس را دارند، بنابراین لازم است به محض احساس کسالت، اقداماتی همچون انجام تست، قرنطینه خانگی، پرهیز در حضور در اجتماعات، استفاده از ماسک و تهویه مناسب را رعایت کنند و با مراجعه به مراکز واکسیناسیون، خود را در برابر کرونا ایمن و ضوابط بهداشتی پس از واکسیناسیون را نیز رعایت کنند.

دزفول در حال حاضر در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد./ایرنا

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط: خبرنگار دزآوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *