امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳
پایگاه خبری دزآوانما با شما هستیم..

ورزشکار دزفولی، طلای خود را به خانواده شهید مدافع امنیت اهدا کرد

سید پویا پژوهیده ورزشکار دزفولی و رکورددار پاورلیفتینگ آسیا پنجشنبه شب مدال طلای خود را تقدیم خانواده سجاد دالمن شهید مدافع امنیت شوش کرد.
کد خبر: 295
زمان انتشار: 19 شهریور 1400 - 08:35 -
1147 بازدید

سیدپویا پژوهیده رکورددار پاورلیفتینگ جوانان آسیا پنجشنبه شب در حاشیه مراسم چهلم شهید دالمن به خبرنگار ایرنا گفت: مدال طلای من در حد و اندازه‌های خون شهدا نیست ولی آن را با افتخار تقدیم خانواده شهید مدافع امنیت شهید سجاد دالمن می‌کنم.
وی در وزن ۱۲۰ کیلوگرم رقابت‌های رده جوانان قهرمانی کشور سال ۹۸ در ایلام موفق شد با ثبت رکورد ۳۲۲.۵ کیلوگرم رکورد آسیا را جابه جا و مدال طلا را به دست آورد.
استواردوم وظیفه درخصوص اینکه چه شد که تصمیم گرفت تا مدال خود را به خانواده شهید دالمن تقدیم کند، گفت: پیش از مسابقه‌های جوانان کشور در ایلام، نذر کرده بودم که در صورت کسب مدال طلا آن را تقدیم یکی از خانواده‌های معزز شهدا کنم که لطف خدا شامل حالم شد و توانستم در این رقابت‌ها بر روی سکوی نخست بروم و صاحب نشان طلا شوم.
این ورزشکار ادامه داد: ما مدیون خون شهدا هستیم و به برکت خون شهیدان ایران اسلامی، امنیت برای کشورمان فراهم شده است.
وی گفت: امیدوارم بتوانم در ورزش رشد بیشتری داشته باشم و بتوانم مدال طلای جهانی را کسب و تقدیم خانواده شهدا کنم.

شهید دالمن اهل روستای میثم تمار شوش از ماموران انتظامی کلانتری ۱۵ صفی آباد دزفول بود که چندی پیش مورد اصابت گلوله سارقان مسلح قرار گرفت و به شهادت رسید. /ایران

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط: خبرنگار دزآوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *