امروز سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳
پایگاه خبری دزآوانما با شما هستیم..

۸۰ بیمار کرونایی در بیمارستان بزرگ دزفول بستری است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول با اشاره به آخرین وضعیت کرونایی این شهرستان گفت: در حال حاضر ۸۰ نفر بیمار کرونایی در بیمارستان بزرگ دزفول بستری و تحت درمان است.
کد خبر: 277
زمان انتشار: 12 مهر 1400 - 07:58 -
1306 بازدید

علی قمیشی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه پنج بخش آی سی یو و عادی بیمارستان بزرگ دزفول به درمان بیماران کرونایی اختصاص دارند، افزود: فعالیت کلینیک رمدسیور بیمارستان بزرگ دزفول تعطیل شده و تعداد بیماران سرپایی محدود است.
وی ادامه داد: احتمال ایجاد موج جدیدی از کرونا در یک ماه آینده در دزفول وجود دارد لذا از شهروندان درخواست می‌شود ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی نسبت به تزریق واکسن کرونا اقدام کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول بیان کرد: تاکنون ۲۹۰ هزار دُز واکسن کرونا در دزفول تزریق شده که از این تعداد ۱۹۰ هزار مورد دُز اول و بالای ۹۰ هزار مورد دُز دوم است.
وی با بیان اینکه تاکنون ۶۵ درصد جمعیت تحت پوشش دزفول دُز اول واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند، گفت: استقبال مردم از دریافت واکسن کرونا در روزهای اخیر کم شده به طوری که با استانداردها فاصله داریم لذا از مردم تقاضا می‌شود نسبت به دریافت واکسن به مراکز تجمیعی مراجعه کنند.
دزفول  در شرایط نارنجی کرونایی قرار دارد.

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط: خبرنگار دزآوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *