امروز سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳
پایگاه خبری دزآوانما با شما هستیم..

سرپرست جدید دانشگاه آزاد دزفول معرفی شد

طی آیینی با حضور مسوولان استانی و محلی سیدمحمدمهدی صافی به عنوان سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول معرفی و از زحمات علی افروس رئیس پیشین این واحد دانشگاهی قدردانی شد.
کد خبر: 238
زمان انتشار: 28 آذر 1400 - 23:29 -
1282 بازدید

به گزارش دزآوان، سرپرست دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان روز یکشنبه در آیین تکریم و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه آزاد دزفول در سالن شیخ انصاری این واحد دانشگاهی گفت: حوزه و دانشگاه هر ۲ در هدف، وحدت دارند باید علم تولید کنند.
حجت الاسلام علی عطایی نسب افزود: اگر بخواهیم علم غیرسکولار تقدیم کنیم هم دانشگاه به حوزه نیاز دارد و هم حوزه به دانشگاه نیاز دارد.
وی با بیان اینکه به شدت به وحدت حوزه و دانشگاه در تولید علم نیاز داریم، ادامه داد: هر اقدامی  که در جهت حفظ نظام اسلامی از ما سربزند عبادت است.

حجت الاسلام عطایی با بیان اینکه در یک نظام دینی زندگی می‌کنیم که تمام حرکاتش در راستای حفظ نظام و خدمت به جامعه است،افزود: مسوولیت‌ها و قبول آنها در نظام دینی یک فرصت است؛ کسی که در یک حکومت دینی مسؤولیتی به عهده می گیرد و سعی می کند آن را برای خدا به نحو احسن انجام دهد عبادت می کند.
سرپرست دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان کرسی تدریس در دانشگاه را عبادت دانست و گفت: در دوره ای که بر دانشگاه آزاد سخت می گذرد و واحدها زیان ده هستند، تمام مسوولان دانشگاه های آزاد خوزستان در حال  خدمت‌رسانی و نوکری هستند.
وی ادامه داد: فرق دانشگاه آزاد با دولتی این است که دانشگاه دولتی بودجه ای در اختیار دارد و  باید هزینه کند ولی دانشگاه آزاد باید تولید ثروت و درآمدزایی کند و برای پرداخت بیمه، حقوق و مالیات مشکلاتی دارد ضمن اینکه بخشی از درآمدها نیز باید برای پژوهش، آموزش و امور فرهنگی کنار گذاشته می‌شود.
حجت الاسلام عطایی نسب برای صافی سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول آرزوی موفقیت کرد و گفت: دانشگاه آزاد دزفول همواره پیشتاز بوده  و همیشه تلاش کرده در رتبه اول بماند.
وی پرداخت حقوق، بیمه و مالیات را اولویت نخست دانشگاه‌های آزاد خوزستان عنوان کرد و افزود:  دانشگاه آزاد بزرگترین دانشگاه غیرانتفاعی جهان است البته در مقالات و پژوهش‌ها با وضعیت عالی فاصله دارد که باید در این خصوص بیشتر تلاش شود./ایرنا

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط: خبرنگار دزآوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *