امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳
پایگاه خبری دزآوانما با شما هستیم..

عملیات رفع مشکل آب آشامیدنی سه روستای دزفول آغاز شد

مدیر امور آبفا منطقه دزفول از آغاز عملیات رفع مشکل آب آشامیدنی سه روستای این شهرستان خبر داد و گفت: دستگاه حفار برای احداث چاه آب منطقه روستایی ماهور برنجی و رفع تنش آبی در روستاهای ماهوربرنجی، سفلی و میدان دزفول مستقر شد.
کد خبر: 208
زمان انتشار: 8 بهمن 1400 - 15:35 -
1337 بازدید

به گزارش دزآوان مصطفی اسماعیل‌سالم روز جمعه به رسانه‌های دزفول اعلام کرد: رفع مشکل تنش آبی روستاهای ماهور برنجی سفلی و علیا و میدان، عملیات حفاری برای احداث چاه با پیگیری مسوولان و پس از اخذ مجوزهای لازم در منطقه ماهور برنجی آغاز شد.

وی افزود: پس از اقدامات کارشناسی و تعیین محل حفر چاه جهت تامین آب شرب بهداشتی دستگاه حفاری چاه برای انجام اقدامات حفاری در محل مذکور مستقر شد.

مدیر امور آب منطقه دزفول گفت:  اعتبار و تجهیزات لازم برای انجام این طرح از محل اعتبارات عمرانی آب و فاضلاب خوزستان تامین شده است.

وی افزود: با حفر این چاه و اتصال آن به تاسیسات آبرسانی مشکل تنش آبی در روستای ماهور برنجی سفلی، علیا و میدان مرتفع خواهد شد.

حسین سعادتی فرد مجری آب دزفول نیز گفت: با توجه به مشکل کمی آب آشامیدنی بهداشتی سه روستای ماهور برنجی سفلی، ماهور برنجی علیا و میدان بر اساس مطالعات صورت گرفته یک حلقه چاه آب شرب در شمال غرب روستای کوثر شناسایی و در اسرع وقت حفاری و تجهیز خواهد شد.

وی افزود: پس از حفاری این چاه و از طریق خط انتقال به طول حدود ۱۵ کیلومتر که در سال‌های قبل اجرا شده تنش آبی روستاهای مذکور مرتفع می شود.

سعادتی فرد بیان کرد:  آب شرب روستاهای ماهور برنجی علیا و میدان در حال حاضر با تانکر تامین می شود./ایرنا

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط: خبرنگار دزآوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *