امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳
پایگاه خبری دزآوانما با شما هستیم..

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال: بیش از ۶ نفر خواهان برکناری عزیزی خادم هستند/دسترسی من به کارتابل را قطع کردند

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت:بیش از 6 نفر از اعضای هیات رئیسه خواهان برکناری رئیس فدراسیون فوتبال هستند.
کد خبر: 141
زمان انتشار: 21 بهمن 1400 - 23:40 -
1285 بازدید

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری دزآوان از فارس، مهرداد سراجی عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال امشب با حضور در شبکه خبر پیرامون اتفاقات رخ داده در فدراسیون و درخواست اعضای هیات رئیسه برای عزل عزیزی خادم توضیحاتی را ارائه کرد.

سراجی در بخشی از صحبت‌های خود در خصوص اینکه ایا اعضای هیات رئیسه به آرای لازم برای برکناری عزیزی خادم خواهند رسید یا خیر گفت: در واقع ۱۱ نفر در هیات رئیسه حضور دارند که دو نفر از آنها فعالیت قانونی ندارند.دو عضوی که نایب رئیس هستند پست‌های بلاتصدی تلقی می‌شوند و در واقع جایگاهی در فدراسیون ندارند.

وی افزود: ۸ نفر سایر اعضا هستند و یک نفر رئیس فدراسیون اما باید دو سوم از اعضای به یک موضوع رای بدهند که دو سوم از ۹ نفر باقی مانده می شود ۶ نفر.از نظر من بیش از ۶ نفر از اعضای هیات رئیسه خواهان برکناری رئیس فدراسیون فوتبال هستند.

عضو هیات رئیسه فدراسیون در پاسخ به این سوال که با محرومیتی که امروز برای وی در نظر گرفته شده حق رای دارد یا خیر گفت:جالب است هنوز حکم به من ابلاغ نشده اما دسترسی من به کارتابل فدراسیون فوتبال بسته شده است آن هم در روزی که پنجشنبه و فدراسیون تعطیل است.با این وجود یک بدعت جدید و فرخنده در راه است و اتفاقات خوبی در فدراسیون فوتبال رخ می‌دهد.

وی در بخشی دیگری از صحبت‌های خود از افشای یک فایل صوتی ابراز تاسف کرد و گفت:واقعا باعث سرافندگی فدراسیون فوتبال است که به ارکان قضایی فدراسیون دستور داده شود که چه کاری انجام بدهند./فارس

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط: خبرنگار دزآوان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *