امروز سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳
پایگاه خبری دزآوانما با شما هستیم..

دستگیری سرکرده باند سارقان مسلح در ماهشهر

کد خبر: 28
زمان انتشار: 21 بهمن 1400 - 09:55 -
1221 بازدید

فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری سرکرده باند سارقان مسلح خودرو در شهرستان ماهشهر، و کشف مقدار قابل توجهی سلاح و مهمات از مخفیگاه متهم خبر داد.

به گزارش روز سه‌شنبه پایگاه خبری دزآوان از ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سید محمد صالحی گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه خودرو و محموله آنها در ماهشهر و شهرستان‌های جنوبی خوزستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ماهشهر با رصد و پایش اطلاعاتی سرکرده باند سارقان مسلح را در شهرستان شادگان شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات منسجم و ضربتی، در درگیری متقابل مسلحانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه متهم چهار قبضه سلاح کلانشینکف و ۵۰۰ فشنگ مربوطه به همراه ۱۰ تیغه خشاب، یک قبضه کلت کمری و سه تیغه خشاب و ۶۷ فشنگ مربوطه، ۴۵ فشنگ ساچمه‌ای، تعدادی سلاح سرد و مقداری موادمخدر و آلات استعمال کشف و ضبط شد.

سردار صالحی با بیان اینکه تلاش برای دستگیری سایر اعضای این باند به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد، افزود: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و با فرد یا افرادی که قصد خدشه‌دار کردن آن را داشته باشند، با قاطعیت و اقتدار برخورد خواهیم کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان کارون پیش از این نیز در ۱۶ بهمن، از دستگیری ۲ سارق مسلح در عملیات ضربتی ماموران این شهرستان پس از درگیری مسلحانه خبر داده بود./ایرنا

بنر تبلیغاتی

نوشته شده توسط: خبرنگار دزآوان

اشتراک گذاری